ART / Oil paintings / Oil painting 13207383
nr 1320 7383
OIL PAINTING
unidentified artist. Stad vid kust. Oil on canvas, 60x72, wear, damages.
Oidentifierad konstnär. Stad vid kust. Ej signerad. Olja på duk, 60x72 cm
Condition: slitage, skador
800
SEK 300
Monday April 20 2020
at 19:32:22
20/4 18:32:20